Městský útulek Neratovice

Jak můžete pomoci

Útulku lze pomoci několika způsoby, každé formy pomoci si velice vážíme.

Každou sudou sobotu od 9 do 11 hod. je možné přijít pejsky vyvenčit, případně lze venčit i v jiné dny a časy po telefonické domluvě. Stačí přijít, vybrat si pejska s ohledem na naše doporučení a jít se projít či proběhnout. Máme i několik lidí, kteří chodí venčit pravidelně a psi se na ně vždy těší!

Můžete nám např. donést i krmivo pro psy nebo čisticí prostředky pro úklid útulku. Krmivo však preferujeme v menším množství, ale o to kvalitnější. Psi, kteří se dostanou do útulku, jsou často podvyživení nebo mají střevní potíže a nekvalitní granule jim spíše škodí. Pokud si nejste jisti, jaké krmivo je vhodné, kontaktujte nás.

Jsme vděční i za finanční dary. V současnosti jednáme s vedením města o zřízení samostatného bankovního účtu pro útulek, kam by mohla široká veřejnost posílat finanční příspěvky.

Nejjednodušší forma pomoci Vás nebude stát vůbec nic. Stačí si najít naši stránku na Facebooku a sdílet naše příspěvky o nalezených či ztracených psech, aby se zpráva rozšířila mezi co největší počet lidí.